Hakkımızda

Ayas nakliyat

Evden eve nakliyat sektörünün en hassas taşımalarını gerçekleştiren firmamız, İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin en iyi ev ve ofis eşyası taşıma firmasıdır. Ayrıca antika taşıma ve ambalajlama hizmetlerini de profesyonel olarak sunabilen nadir firmayız. Gerek kullandığımız malzeme ve araç gereçler gerekse de çalışanlarımız olsun, tamamı ile profesyonel ve çağımıza uygundur. Evden eve nakliyat için önceden yapmış olduğumuz uzman keşif sayesinde en ince ayrıntıya kadar hesaplamakta ve çalışmaktayız. Nasıl ve ne şekilde taşınacağım diye düşünmenize gerek yok. Bizimle iletişim kurduğunuz andan itibaren sizi en iyi şekilde taşıyacağımızın garantisini veriyoruz.

Nakliyat Nasıl Olmalıdır? Özellikle ev taşıma hizmeti kesinlikle en ince ayrıntılara kadar hesaplanmalı ve anahtar teslimi olarak yapılmalıdır. İyi bir nakliyat ve teslimatı için ise firmanın kurumsallığını tamamlamış olması ve kesinlikle sabit kadrolara sahip olması gerekli ve zorunludur.  Firmamızın her ekibinde paketleme, ambalajlama, taşıma, marangoz, elektrikçi personelleri farklıdır. Aynı zamanda eşyalarınızın durumuna göre, piyano, antika, çelik kasa ve diğer bu tarz eşyalarınızın taşınması için de farklı ekiplerimiz var. Bunların dışında tecrübe ve kurumsallık son derece önemlidir.

Hizmet sektöründe ve evden eve nakliyatta büyük geçmişe sahip olan firmamız, özellikle sanat ve siyaset camiasından bir çok referansa sahiptir. Bugüne kadar yaptığımız taşımaların çok büyük oranını yapabilecek nakliyat firması yok denecek kadar az. Ayas Nakliyat olarak ev ofis taşıma ve depolama hizmetlerini kurumsal anlamda profesyonel olarak veriyoruz. Sigortalı taşımacılık hizmetimiz sayesinde taşınma esnasında işinizin tamamını garanti altına alıyoruz. Çalışanlarımızın tamamı işlerinde profesyonel ve kadroludur. Kullandığımız ambalaj malzemeleri ve paketleme malzemeleri en iyileri arasından seçilmektedir.

Namık Kemal Mah.
Cengiz Topel Cad. No:108/2
Ümraniye / İSTANBUL
 
Bünyamin Ayas
(535) 564 88 08
ayas@ayasnakliyat.com